Folwark Karczemka Wellness and Restaurant

Folwark Karczemka / Wellness
urlop w Polsce
twitter/folwarkKarczemka google/folwarkKarczemka facebook/folwarkKarczemka mail folwarkKarczemka

Wellness

Świerkowa Bania Rejsy Golf Kącik Malarski Spacery Na Dobranoc
" Dla ducha i ciała - Wellness Folwarku Karczemka"

Woda jest tym dla ciała, czym marzenia dla duszy - może ukoić lub pobudzić do aktywności, może relaksować lub stymulować do działania. Wellness to styl życia, który ma zapewnić dobre samopoczucie, doprowadzić do harmonii pomiędzy ciałem, duchem i umysłem. Na wellness składa się wszystko, czym ludzie się otaczają, co robią, co konsumują, aby czuć się dobrze.

Lepsze życie to Twoje dobre samopoczucie, lepsza energia, więcej zdrowia, pozytywne myśli i radość, którą możesz dzielić z ludźmi. Wellness to spokój ciała i ducha – odpowiednie zabiegi pomagają zrelaksować zarówno zmęczone ciało, jak i ukoić zmysły.

Spotkanie w gronie najbliższych przyjaciół lub błogie lenistwo - gorąca kąpiel, sauna, masaż, jacuzzi, lektura ulubionej książki, medytacje zapewnią nam relaks, a także chwila dla ducha - zaciszne miejsce ze sztalugami pozwoli poczuć nam magię malarstwa. Do tego spokojna muzyka, świece i olejki aromatyczne, filiżanka zielonej herbaty - to wszystko wprowadzi nas w pogodny nastrój. Natomiast orzeźwiający prysznic i odrobina wysiłku fizycznego, np. nordic walking, jazda na rowerze, pływanie łódką, pozwolą odzyskać energię. Jeżeli do tego zadbamy o odpowiedni posiłek, dobre samopoczucie mamy zagwarantowane.

Dodatkowe informacje dostępne w recepcji lub pod numerem:

+48 601 306 741