Folwark Karczemka Wellness and Restaurant

Folwark Karczemka / Wellness / Spacery
urlop w Polsce
twitter/folwarkKarczemka google/folwarkKarczemka facebook/folwarkKarczemka mail folwarkKarczemka

Wellness

Świerkowa Bania Rejsy Golf Kącik Malarski Spacery Na Dobranoc

Spacery

Mamy powody do dumy: jesteśmy jednym z nielicznych krajów w którym powierzchnia lasów, rezerwatów i obszarów chronionych nie kurczy się a wręcz przeciwnie - sukcesywnie rośnie. Rejon Kanału - tereny bezpośrednio do niego przyległe i najbliższe jego okolice stanowią obszar chronionego krajobrazu oraz z niepowtarzalnym na skalę światową systemem pochylni znalazł się na liście Siedmiu Cudów Polski. Pozna- wanie istniejącego tu bogactwa natury i doznawanie wrażeń estetycznych jest możliwe szczególnie podczas spokojnych rejsów kanałem, pieszych spacerów i przejażdżek rowerowych do których zachęcają coraz liczniejsze w tych okolicach szlaki wędrowne.

Dodatkowe informacje dostępne w recepcji lub pod numerem:

+48 601 306 741

„ Wycieczka pod zielonym parasolem” - turystyczna wyprawa piesza lub rowerowa na terenach rezerwatu „Zielony Mechacz” lub „Niedźwiedzie Wielkie”

Różnorodność sposobów podróżowania oraz mnogość odwiedzanych miejsc sprawią że znajdą coś interesującego dla siebie miłośnicy przyrody, historii, architektury i sztuki. W wozowni możecie Państwo zapoznać się dokładnie z propozycją turystyczną oraz wypożyczyć sprzęt sportowy: kije do nordic walking, rowery, kajaki, łodzie a także ustalić szczegóły transport, przewodnika, catering itp...

" Ktoś mi kiedyś powiedział, że do szczęścia potrzeba tylko kogoś bliskiego u swego boku i miejsca, w którym czułby się bezpiecznie. Zapytałem - znasz takie miejsce ? – Choć, pokaże Ci mój własny skrawek nieba, usłyszałem w odpowiedzi."