Folwark Karczemka Wellness and Restaurant

Folwark Karczemka / Wellness / Spa
urlop w Polsce
twitter/folwarkKarczemka google/folwarkKarczemka facebook/folwarkKarczemka mail folwarkKarczemka

Wellness

Świerkowa Bania Rejsy Golf Kącik Malarski Spacery Na Dobranoc

Krótka rekomendacja

Sauna
Fińska i parowa
Lokalizacja
Budynek Starej Szkutni, położony na skraju jeziora
Zabiegi
Lista zabiegów dostępna w recepcji
Rezerwacja
Rekomendowana

Spa

Lepsze życie to Twoje dobre samopoczucie, lepsza energia, więcej zdrowia, pozytywne myśli i radość, którą możesz dzielić z ludźmi. SPA to spokój ciała i ducha – odpowiednie zabiegi pomagają zrelaksować zarówno zmęczone ciało, jak i ukoić zmysły. Spotkanie w gronie najbliższych przyjaciół lub błogie lenistwo - gorąca kąpiel, sauna, masaż, jacuzzi, lektura ulubionej książki, medytacje zapewnią nam relaks, a także chwile dla ducha. Do tego spokojna muzyka, świece i olejki aromatyczne, filiżanka zielonej herbaty - to wszystko wprowadzi nas w pogodny nastrój.

Dodatkowe informacje dostępne w recepcji lub pod numerem:

+48 601 306 741

" Nic nie działa tak dobrze po pobycie w saunie, jak mrowiące orzeźwienie przy lodowym wodospadzie. Krótka, intensywna ochłoda ciała."

Zimne i pochmurne dni, goszczące damy przeznaczały na pielę- gnację urody. Już po śniadaniu oddalały się do specjalnie przygoto- wanej łaźni, do których panowie i pozostali goście nie mieli wstępu. Zanurzały się w wielkich baliach wypełnionych wodą z dodatkiem mleka, co czyniło ich skórę jasną i jedwabiście miękką. Z lubością poddawały się zabiegom opartym na pachnidłach i miksturach „domowej produkcji” na bazie miodu i ziół. Godziny płynące leniwie, wielkie obłoki pary unoszące się w powietrzu stanowiły dobre tło dla niezobowiązujących rozmów towarzyskich, ploteczek. Wypoczęte i uśmiechnięte wracały do towarzystwa, przydając blasku nawet tym pozbawionym słońca dniom.

" Spa w Starej Szkutni to kompleks, w którego skład wchodzą trzy profesjonalnie wyposażone gabinety, w których wykonujemy zarówno zabiegi kosmetyczne na ciało i na twarz, masaże i kąpiele oraz część wellness, w której znajdą Państwo sauny suchą i parową, komorę solną oraz Jacuzzi zapewniające idealny relaks."