Folwark Karczemka Wellness and Restaurant

Folwark Karczemka / Wellness / Rejsy po Kanale Elbląskim
urlop w Polsce
twitter/folwarkKarczemka google/folwarkKarczemka facebook/folwarkKarczemka mail folwarkKarczemka

Wellness

Świerkowa Bania Rejsy Golf Kącik Malarski Spacery Na Dobranoc

Rejsy

„Spacer po wodzie” - wycieczka kajakiem lub łodzią do pochylni w Buczyńcu lub w kierunku Miłomłyn, jezioro Jeziorak. Wakacje na wodzie to wspaniały sposób spędzenia urlopu z rodziną lub znajomymi. Oferujemy czarter łodzi turystycznej, łodzi wędkarskich oraz kajaków. Łódź można wynająć i pływać nią po Kanale Elbląskim poznając jego uroki. Przejścia przez pochylnie lub śluzy należą do najbardziej ekscytujących momentów rejsu.

Dodatkowe informacje dostępne w recepcji lub pod numerem:

+48 601 306 741

" To niezapomniana przygoda, doskonały relaks, wyjątkowy czas oraz mnóstwo atrakcji po drodze. Takiej dawki wrażeń nie dostarczy nam żadna wycieczka lądem."

Zaproszeni na przejażdżkę statkiem na małej przystani wsiedliśmy na statek o wdzięcznej nazwie „Seerose”, czyli „Wodna Róża” który leniwie płyną wśród lasów i łąk, mijał malownicze mostki i przylegające do kanału cudownie wyglądające folwarki. W pewnym momencie kanał się skończył i myślałem ze to koniec podróży, statek dopłyną do przybrzeżnej kładki. Obsługa mocuje go cumami do tejże i wyłącza silnik. W pewnym momencie statek rusza! Powoli wynurza się z wody i okazuje się, że został umieszczony na sporym wózku, który jest ciągnięty za pomocą liny pod górę. Wszystko odbywa się właściwie w ciszy: cała maszyneria korzysta z siły przepływającej wody uruchamiającej znajdujące się w budynku maszynowni. Niesamowite przeżycie wydawało mi się jak by łodzie płyneły po zielonych wzgórzach...

" Różnorodność sposobów podróżowania oraz mnogość odwiedzanych miejsc sprawią że znajdą coś interesującego dla siebie miłośnicy przyrody, historii, architektury i sztuki. W wozowni możecie Państwo zapoznać się dokładnie z propozycją turystyczną oraz wypożyczyć sprzęt sportowy: kije do nordic walking, rowery, kajaki, łodzie a także ustalić szczegóły transport, przewodnika, catering itp..."