Folwark Karczemka Wellness and Restaurant

Folwark Karczemka / Wellness / Na Dobranoc
urlop w Polsce
twitter/folwarkKarczemka google/folwarkKarczemka facebook/folwarkKarczemka mail folwarkKarczemka

Wellness

Świerkowa Bania Rejsy Golf Kącik Malarski Spacery Na Dobranoc

Na Dobranoc

Chcąc sprawić, aby wieczór stał się miłą zapowiedzią udanej nocy, a umysł i ciało było zrelaksowane i błogo nastrojone przed snem proponujemy: w letni, ciepły wieczór dzban wody mineralnej ze świeżą miętą i cytryna dla zmarzluchów gdy, za oknem śnieg i mróz do łóżka ciepły termofor, przygotowanie łazienki do relaksującej kąpieli w delikatnym świetle świec z aromatycznymi olejkami do wyboru.

Dodatkowe informacje dostępne w recepcji lub pod numerem:

+48 601 306 741

„ Zdaniem naszych gości to drobne szczegóły sprawiają, że chcą do nas wracać. W Folwarku Karczemka przykładamy więc szczególną uwagę do każdego drobiazgu."

Zapach snów - Cynamonowy, który poprawia nastrój, likwiduje zmęczenie, delikatnie rozgrzewa, pobudza pożądanie, dodaje sił witalnych. Lawendowy, który pomaga w zmienności nastrojów i depresji, uspokaja, łagodzi gniew i skutki przemęczenia oraz bóle głowy, delikatnie obniża ciśnienie krwi. Różany, który oddala apatię, dodaje sił witalnych, poprawia humor, likwiduje stres, relaksuje i poprawia potencję.

" Krokiem do osiągnięcia dobrego odpoczynku po dniu powinno być przygotowanie do snu. Przygotowanie do spania to zrelaksowany stan umysłu. Można dokonać przygotowań, biorąc gorącą kąpiel, słuchać kojącej muzyki lub poczytać dobrą książkę. To jest coś, co nazywamy osiągnięciem nastroju do snu który gwarantuje dobry odpoczynek. "