Folwark Karczemka Wellness and Restaurant

Folwark Karczemka / Wellness / Golf
urlop w Polsce
twitter/folwarkKarczemka google/folwarkKarczemka facebook/folwarkKarczemka mail folwarkKarczemka

Wellness

Świerkowa Bania Rejsy Golf Kącik Malarski Spacery Na Dobranoc

Golf

Golf w Sand Valley jest innym doświadczeniem niż gra w golfa na większości z nowo powstałych i powstających pół golfowych. Otwarte przestrzenie, pofałdowane fairwayer, wymagające greeny i polodowcowe wydmy wkomponowane w morenowy krajobraz nadają polu wyjątkowy charakter. Tu każdy dołek jest inny, zaprojektowany tak, aby stawiać wyzwania najlepszym i cieszyć początkujących graczy. Ukształtowanie terenu pozwala odtworzyć całą gamę sytuacji, z którymi spotykamy się na polu golfowym, co jest cenne dla zaawansowanych golfistów.
Z myślą o naszych Gościach, którzy chcą zapoznać się z golfem, Folwark Karczemka Wellness & Restaurant i Sand Valley Golf & Country Club przygotowały specjalną ofertę.

W odległości zaledwie kilkunastu minut drogi od Folwarku Karczemka Wellness & Restaurant leży malownicze i wyjątkowe pole golfowe Sand Valley Golf & Country Club w Pasłęku. Mazurska sceneria i świeże powietrze sprzyja aktywnemu wypoczynkowi czy też spotkaniom biznesowym.

Sand Valley to kompleks składający się z 18-sto dołkowego pola golfowego, położonego na piaszczystym podłożu, oraz akademii golfa. Jest to miejsce stworzone dla wszystkich entuzjastów tego sportu, dołki są zaprojektowane aby stawiać wyzwania najlepszym i cieszyć początkujących graczy.