Folwark Karczemka Wellness and Restaurant

Folwark Karczemka / Wellness / Bryczki i Sanie
urlop w Polsce
twitter/folwarkKarczemka google/folwarkKarczemka facebook/folwarkKarczemka mail folwarkKarczemka

Wellness

Świerkowa Bania Rejsy Golf Kącik Malarski Spacery Na Dobranoc

Bryczki i Sanie

Zapraszamy na przejażdżki bryczkami, a zimą na kuligi. Przejażdżki po pięknej okolicy Folwarku Karczemka zaprzęgami konnymi oraz dobrze zorganizowane, atrakcyjne imprezy plenerowe na długo pozostają w wspomnieniach uczestników. W ramach imprezy zapewniamy miły wypoczynek na świeżym powietrzu i niezapomnianą przygodę z najwspanialszymi zwierzętami, jakimi są konie.

Dodatkowe informacje dostępne w recepcji lub pod numerem:

+48 601 306 741

" To niezapomniana przygoda, doskonały relaks, wyjątkowy czas oraz mnóstwo atrakcji po drodze. Takiej dawki wrażeń nie dostarczy nam żadna inna wycieczka."

Jakże dalekie wydaje mi się miasto i jego rozrywki. Już wiem, że będę tęskniła do tej nieodgadnionej przyrody, tutejszych ludzi i posiłków. Dziwisz się zapewne, Moja Droga, że wspominam o jedzeniu. Otóż, imaginuj sobie, większość dań przyrządza się tutaj z darów wód i lasów. Dowiedziałam się, że niektórzy myśliwi pamiętają jeszcze czasy cesarza Wilhelma i jego słynne polowania. Teraz rozumiem, co niezwykłego odkrył cesarz w tym zakątku świata. O ta- kich półmiskach, barszczach i bulionach do tej pory czytałam tylko w książkach. (...) Jak nieznośnie szybko mój pobyt w gościnnej Karczemce dobiega końca. Mam cichą nadzieję że Papa rozmówi się z Hrabią i w następne lato przyjedziemy tu razem.

" Różnorodność sposobów podróżowania oraz mnogość odwiedzanych miejsc sprawią że znajdą coś interesującego dla siebie miłośnicy przyrody, historii, architektury i sztuki. W wozowni możecie Państwo zapoznać się dokładnie z propozycją turystyczną oraz wypożyczyć sprzęt sportowy: kije do nordic walking, rowery, kajaki, łodzie a także ustalić szczegóły transport, przewodnika, catering itp..."