Folwark Karczemka Wellness and Restaurant

Folwark Karczemka / Restauracja / Szczególne uroczystości
urlop w Polsce
twitter/folwarkKarczemka google/folwarkKarczemka facebook/folwarkKarczemka mail folwarkKarczemka

Restauracja

Sale

Bankietowa Myśliwska Bar z tarasem Winiarnia

Specjalności

Śniadania Ślub i Wesele Szeroka karta alkoholi Stół Hrabiego Wilhelma Regionalne przysmaki Imprezy w plenerze Room Service Five o'clock Tea Szczególne uroczystości

Krótka rekomendacja

Kuchnia
Unikalna mieszanka kuchni polskiej i europejskiej
Lokalizacja
XIX wieczny młyn z odrestaurowanymi salami, piwnicami i tarasami
Stylistyka
Skrupulatnie odtworzone wnętrza w stylu vintage
Rezerwacja
Rekomendowana telefonicznie

Szczególne Uroczystości

Przygotujemy uroczysty obiad, kolację lub całodniowy piknik w malowniczym plenerze, gdzie zajmiemy się kompleksową obsługą , cateringiem. Wspólnie z Państwem wybierzemy odpowiednie menu, zadbamy o dekoracje kwiatowe na stołach. Restauracja Folwarku Karczemka to miejsce kojarzone z dobrą kuchnią. Oryginalne, niebanalne i proste kompozycje składają się na menu - unikalną mieszankę różnych elementów kuchni polskiej i europejskiej. Uzupełnieniem jadłospisu jest szeroka karta win oraz selekcja najlepszych nalewek, wódek i likierów.

Aby zarezerwować zadzwoń:

+48 601 306 741

" Chcesz sprawić wyjątkowy prezent ukochanej osobie? Szczególne uroczystości to niewątpliwie doniosłe wydarzenie w życiu całej rodziny spraw tak, aby zapamiętać go na całe życie."

Są ludzie, którzy kolekcjonują wspomnienia. W mojej prywatnej kolekcji nie sposób tego oddzielić. Kiedy biorę do ręki cieniutką jak pergamin filiżankę z parą białych łabędzi, widzę nie tylko najprzedniejszą porcelanę. Przed moimi oczyma pojawia się miejsce. Sięgam ręką, zamykam oczy i niczym w wehikule czasu wędruję nad jezioro, płynę łódką, przedzierając się między trzcinami, czuję na twarzy promienie słońca... Nalewam złocisty płyn, który dla mnie ma zapach lata i posmak szczęścia. Celebruję tę chwilę wspomnień, by za moment powrócić do rzeczywistości.

" Wystarczy tylko zamknąć oczy i wszystkie troski tego świata znikają – Tu jest moje miejsce na ziemi, tu czuję się szczęśliwy. "