Folwark Karczemka Wellness and Restaurant

Folwark Karczemka / Restauracja / Ślub
urlop w Polsce
twitter/folwarkKarczemka google/folwarkKarczemka facebook/folwarkKarczemka mail folwarkKarczemka

Restauracja

Sale

Bankietowa Myśliwska Bar z tarasem Winiarnia

Specjalności

Śniadania Ślub i Wesele Szeroka karta alkoholi Stół Hrabiego Wilhelma Regionalne przysmaki Imprezy w plenerze Room Service Five o'clock Tea Szczególne uroczystości

Krótka rekomendacja

Nocleg w szykownych pokojach
Dowiedz się więcej
Weselne rarytasy
Dowiedz się więcej
Specjalnie wyselekcjonowane alkohole
Dowiedz się więcej
Przejazdy bryczką i saniami
Dowiedz się więcej

Ślub i Wesele

Drodzy Narzeczeni,

Dzień ślubu to jeden z najważniejszych i najpiękniejszych dni życia, dlatego proponujemy Państwu wesele w Folwarku Karczemka. Nasza Sala slub, czy taras w lecie, to idealne miejsce na bajkowe i romantyczne świętowanie tego wyjątkowego dnia w kameralnym gronie najbliższych. Nasi kucharze przygotują specjalne przepyszne menu a nasz doświadczony personel sprawi, że wszystko odbędzie się perfekcyjne. Jeżeli by Państwo chcieli możemy zapewnić dodatkowe atrakcje, takie jak pokaz fajerwerków czy przejazd bryczką.

Zapraszamy.

Aby zarezerwować zadzwoń:

+48 601 306 741

" Żaden dzień sie nie powtórzy,
Nie ma dwóch podobnych nocy,
Dwóch tych samych pocałunków,
Dwóch jednakich spojrzeń w oczy. "
Wisława Szymborska

Podróż poślubna

Podróż poślubna to celebracja miłości a zarazem symbol jej beztroskiego czasu. Proponujemy spędzenie tych niezwykłych chwil w Folwarku. U nas oderwą się Państwo od codzienności i przeniosą w baśniowy, dawny świat. Ktoś mi kiedyś powiedział, że do szczęścia potrzeba tylko kogoś bliskiego u swego boku i miejsca, w którym czułby się bezpiecznie, my jesteśmy takim miejscem. Zorganizujemy Państwa pobyt wedle życzenia i dopełnimy wszelkich starań aby było jak najbardziej nastrojowo i romantycznie.

Ślubny pakiet

Wiemy, że organizacja wesela bywa ciężka i stresująca, dlatego jesteśmy by pomóc. Nasi przyjaźni i doświadczeni pracownicy doradzą przy wyborze nawet najmniejszych detali aby cieszyli się Państwo wymarzonym przyjęciem. Z chęcią pomożemy przy doborze dekoracji stołu, kwiatów a nawet zaprojektujemy i wykonamy przepyszne, wyjątkowe torty.