Folwark Karczemka Wellness and Restaurant

Folwark Karczemka / Restauracja / Room Service
urlop w Polsce
twitter/folwarkKarczemka google/folwarkKarczemka facebook/folwarkKarczemka mail folwarkKarczemka

Restauracja

Sale

Bankietowa Myśliwska Bar z tarasem Winiarnia

Specjalności

Śniadania Ślub i Wesele Szeroka karta alkoholi Stół Hrabiego Wilhelma Regionalne przysmaki Imprezy w plenerze Room Service Five o'clock Tea Szczególne uroczystości

Krótka rekomendacja

Kuchnia
Unikalna mieszanka kuchni polskiej i europejskiej
Lokalizacja
XIX wieczny młyn z odrestaurowanymi salami, piwnicami i tarasami
Stylistyka
Skrupulatnie odtworzone wnętrza w stylu vintage
Rezerwacja
Rekomendowana telefonicznie

Room Service

Dla tych gości którzy cenią dyskrecję i prywatność lub zwyczajnie nie mają czasu, a chcą delektować się specjałami kuchni restauracji Folwarku Karczemka, zachęcamy do skorzystania z usługi Room Service. Personel Folwarku z przyjemnością zrealizuje zamówienie. Zdaniem naszych gości to drobne szczegóły sprawiają, że chcą do nas wracać. W Folwarku Karczemka przykładamy więc szczególną uwagę do każdego drobiazgu. To oznacza, że w naszej ofercie znajdują się rzeczy wygodne i przemyślane.

Aby zarezerwować zadzwoń:

+48 601 306 741

" Aromat wypełniający pomieszczenie nie mógł być porównywalny z żadnym innym, zwłaszcza gdy do herbaty dodano malin lub lipy. Cieniutką i niewidzialną strużką płynął delikatny zapach przez kręte korytarze, pokoje, aż wkradał się pod drzwiami."

Poranek następnego dnia zdawał się być dniem codziennym, to też zdziwienie dzieci było ogromne, gdy śniadanie, które przygoto- wał Wuj podano na trawie. A czegóż to na nim nie było! Długie bułki o złotej chrupiącej skórce i wnętrzu białym i miękkim, prezentowane w jednym koszu, w drugim zaś leżały rogaliki w kształcie pół księżyców tzw. croissanty. Obok nich w małych miseczkach stały dżemy, masło oraz gorąca czekolada, w której należało zamoczyć pachnące pieczy- wo. Wszystko to sprawiało, że można było się poczuć w klimacie śnia- dania jadanego na Polach Marsowych, w cieniu wieży Eiffla...

" Mamy ambicję dawać naszym gościom okazje do przeżywania chwil wyjątkowych, które zapadają w pamięć. Zakochanym proponujemy sentymentalny weekend w romantycznej oprawie, a biznesmenom luksusowe warunki do odpoczynku."