Folwark Karczemka Wellness and Restaurant

Folwark Karczemka / Restauracja / Szeroka karta alkoholi
urlop w Polsce
twitter/folwarkKarczemka google/folwarkKarczemka facebook/folwarkKarczemka mail folwarkKarczemka

Restauracja

Sale

Bankietowa Myśliwska Bar z tarasem Winiarnia

Specjalności

Śniadania Ślub i Wesele Szeroka karta alkoholi Stół Hrabiego Wilhelma Regionalne przysmaki Imprezy w plenerze Room Service Five o'clock Tea Szczególne uroczystości

Krótka rekomendacja

Kuchnia
Unikalna mieszanka kuchni polskiej i europejskiej
Lokalizacja
XIX wieczny młyn z odrestaurowanymi salami, piwnicami i tarasami
Stylistyka
Skrupulatnie odtworzone wnętrza w stylu vintage
Rezerwacja
Rekomendowana telefonicznie

Szeroka Karta Alkoholi

Restauracja Folwarku Karczemka oferuje szeroki wachlarz smacznych dań kuchni polskiej i europejskiej, które w połączeniu z bogatą kartą win i innych wykwintnych alkoholi stanowią ucztę dla podniebienia. W restauracji znajdą Państwo wina włoskie, francuskie i niemieckie z małych, lokalnych, rodzinnych winnic, mających często wielowiekowe tradycje. Wyszukujemy najciekawsze marki z różnych regionów, są one dobierane przez nas osobiście, znamy ich historię, producentów i warunki, w jakich powstawały. Całość dopełniają najlepsze marki mocnych alkoholi.

Aby zarezerwować zadzwoń:

+48 601 306 741

" Karta alkoholi zawiera: szampany i wina musujące, wina białe i różowe, suthern i ice wine, wina czerwone, likiery i miody, wódki i nalewki, cogniac oraz whisky."

Filozofia produkcji koniaku jest prosta. „ Dobre może być lepsze, lepsze może być najlepsze, a najlepsze nigdy nie może spocząć na laurach”, i tak właśnie rodzą się najlepsze koniaki. Wszystkie etapy produkcji koniaków: od badania jakości gleby, poprzez doglądanie dojrzewania winorośli, a kończąc na procesie komponowania koniaków z różnych destylatów są odzwierciedleniem pasji i profesjonalizmu każdej z rodzin produkującej koniaki oraz orginalnego, kwiatowo- owocowego, charakteru regionu Cognac. Najlepsze trunki są niezwykłymi kompozycjami, często ponad stu destylatów, wytwarzanych, zbieranych i pieczołowicie przechowywanych od wielu pokoleń.