Folwark Karczemka Wellness and Restaurant

Folwark Karczemka / Restauracja / Imprezy w plenerze
urlop w Polsce
twitter/folwarkKarczemka google/folwarkKarczemka facebook/folwarkKarczemka mail folwarkKarczemka

Restauracja

Sale

Bankietowa Myśliwska Bar z tarasem Winiarnia

Specjalności

Śniadania Ślub i Wesele Szeroka karta alkoholi Stół Hrabiego Wilhelma Regionalne przysmaki Imprezy w plenerze Room Service Five o'clock Tea Szczególne uroczystości

Krótka rekomendacja

Kuchnia
Unikalna mieszanka kuchni polskiej i europejskiej
Lokalizacja
XIX wieczny młyn z odrestaurowanymi salami, piwnicami i tarasami
Stylistyka
Skrupulatnie odtworzone wnętrza w stylu vintage
Rezerwacja
Rekomendowana telefonicznie

Imprezy w plenerze

Różnorodność sposobów podróżowania oraz mnogość odwiedzanych miejsc sprawią że znajdą coś interesującego dla siebie miłośnicy przyrody, historii, architektury i sztuki. W wozowni możecie Państwo zapoznać się dokładnie z propozycją turystyczną oraz wypożyczyć sprzęt sportowy: kije do nordic walking, rowery, kajaki, łodzie a także ustalić szczegóły transport, przewodnika, catering itp...
Proponujemy między innymi: wycieczka kajakiem lub łodzią do pochylni w Buczyńcu lub w kierunku Miłomłyn, jezioro Jeziorak, turystyczna wyprawa piesza lub rowerowa na terenach rezerwatu „Zielony Mechacz” lub „Niedźwiedzie Wielkie”, wycieczki samochodowe specjalnie zaplanowanymi trasami: Malbork, Frombork oraz perłą północnych Prus - Kadynami.

Aby zarezerwować zadzwoń:

+48 601 306 741

" W okolicach Folwarku Karczemka można zwiedzić wiele interesujących miejsc a forma zwiedzania zależy od Państwa upodobań."

Nie wiedziałem czego się spodziewać po miejscu, do którego zmierzałem, w połowie drogi zorientowałem się, że celem naszej podróży jest cypel nad jeziorem, o którym wiele słyszałem lecz nigdy nie widziałem na własne oczy. Po niedługiej drodze stanęliśmy nad jego brzegiem, zaparło mi dech w piersiach na widok niczym niezmąconej tafli wody, która niczym lustro odbijała przepływające leniwie na niebie chmury. W oddali widziałem łódkę z parą zakochanych, na ich twarzach malowało się bezgraniczne szczęście. Na środku jeziora słychać tylko łagodny szum fal obijających się o burtę, wesoły świergot ptaków oraz plusk wody przy zanurzaniu wioseł. Na twarzy czuć delikatny powiew wiatru oraz promienie słońca.

" Wystarczy tylko zamknąć oczy i wszystkie troski tego świata znikają – Tu jest moje miejsce na ziemi, tu czuję się szczęśliwy."