Folwark Karczemka Wellness and Restaurant

Folwark Karczemka / Lokalizacja / Wycieczki
urlop w Polsce
twitter/folwarkKarczemka google/folwarkKarczemka facebook/folwarkKarczemka mail folwarkKarczemka

Lokalizacja

Dojazd i mapy Ogólne informacje Folwark Wczoraj i Dziś Atrakcje regionu Wycieczki Butik - Antique Store Regulamin

Karczemka SC
ul. Karczemka 7
14-330 Małdyty
tel +48 601 306 741
tel/fax + 48 89 522 67 30
info@karczemka.pl

Wycieczki

„Spacer po wodzie” - wycieczka kajakiem lub łodzią do pochylni w Buczyńcu lub w kierunku Miłomłyn, jezioro Jeziorak.

„Wycieczka pod zielonym parasolem” - turystyczna wyprawa piesza lub rowerowa na terenach rezerwatu „Zielony Mechacz” lub „Niedźwiedzie Wielkie”

„Cuda i Cudeńka” - wycieczki samochodowe specjalnie zaplanowanymi trasami: Malbork, Frombork oraz perłą północnych Prus - Kadynami.

Dodatkowe informacje dostępne w recepcji lub pod numerem:

+48 601 306 741

" To niezapomniana przygoda, doskonały relaks, wyjątkowy czas oraz mnóstwo atrakcji po drodze. Takiej dawki wrażeń nie dostarczy nam żadna inna wycieczka."

Jakże dalekie wydaje mi się miasto i jego rozrywki. Już wiem, że będę tęskniła do tej nieodgadnionej przyrody, tutejszych ludzi i posiłków. Dziwisz się zapewne, Moja Droga, że wspominam o jedzeniu. Otóż, imaginuj sobie, większość dań przyrządza się tutaj z darów wód i lasów. Dowiedziałam się, że niektórzy myśliwi pamiętają jeszcze czasy cesarza Wilhelma i jego słynne polowania. Teraz rozumiem, co niezwykłego odkrył cesarz w tym zakątku świata. O ta- kich półmiskach, barszczach i bulionach do tej pory czytałam tylko w książkach. (...) Jak nieznośnie szybko mój pobyt w gościnnej Karczemce dobiega końca. Mam cichą nadzieję że Papa rozmówi się z Hrabią i w następne lato przyjedziemy tu razem.

" Różnorodność sposobów podróżowania oraz mnogość odwiedzanych miejsc sprawią że znajdą coś interesującego dla siebie miłośnicy przyrody, historii, architektury i sztuki. W wozowni możecie Państwo zapoznać się dokładnie z propozycją turystyczną oraz wypożyczyć sprzęt sportowy: kije do nordic walking, rowery, kajaki, łodzie a także ustalić szczegóły transport, przewodnika, catering itp..."