Folwark Karczemka Wellness and Restaurant

Folwark Karczemka / Lokalizacja / Butik - Antique Store
urlop w Polsce
twitter/folwarkKarczemka google/folwarkKarczemka facebook/folwarkKarczemka mail folwarkKarczemka

Lokalizacja

Dojazd i mapy Ogólne informacje Folwark Wczoraj i Dziś Atrakcje regionu Wycieczki Butik - Antique Store Regulamin

Karczemka SC
ul. Karczemka 7
14-330 Małdyty
tel +48 601 306 741
tel/fax + 48 89 522 67 30
info@karczemka.pl

Butik - Antique Store

Kto z nas nie lubi przebywać w otoczeniu urokliwych, przywołujących na myśl dawne czasy przedmiotów. Starocie, jak zwykliśmy je potocznie nazywać, pozwalają na chwilę zapomnienia - nie bez przyczyny różnego rodzaju antyki i stare meble cieszą się rosnącym zainteresowaniem. Antyk to również idealny pomysł na prezent, umiejętnie wkomponowany potrafi współgrać z wnętrzem domu.

„Antique Store” powstał, by sprawiać przyjemność dla tych klientów, dla których antyk jest jedyną w swoim rodzaju pamiątką. Stare przedmioty oprócz tego, że dodają niepowtarzalnego uroku pomieszczeniom, zyskują uznanie dzięki funkcjonalności. Zależy nam, by pochodzące z przeszłości drobiazgi cieszyły również prawdziwych pasjonatów i kolekcjonerów. Odnajdą Państwo tam przedmioty, które często pochodzą nawet sprzed kilkuset lat.

Dodatkowe informacje dostępne w recepcji lub pod numerem:

+48 601 306 741

" Antyczna porcelana takich marek jak np: Rosenthal, Sorau, Hutschenreuther, stare meble, a także inne antyczne drobiazgi to tylko część oferty."

Są ludzie, którzy kolekcjonują przedmioty, są też tacy, którzy kolekcjonują wspomnienia. W mojej prywatnej kolekcji nie sposób tego oddzielić. Każdy drobiazg, bibelot przywołuje obraz minionych chwil, przypomina emocje towarzyszące momentowi jego nabycia. Kiedy biorę do ręki cieniutką jak pergamin filiżankę z parą białych łabędzi, widzę nie tylko najprzedniejszą porcelanę. Przed moimi oczyma pojawia się miejsce. To malutki sklepik zagubiony w małej Karczemce, a w nim półki pełne najróżniejszych drobiazgów. Sięgam ręką, zamykam oczy i niczym w wehikule czasu wędruję nad jezioro, płynę łódką, przedzierając się między trzcinami, czuję na twarzy pro- mienie słońca... Nalewam złocisty płyn, który dla mnie ma zapach lata i posmak szczęścia. Celebruję tę chwilę wspomnień, by za moment powrócić do rzeczywistości.

Chcesz sprawić wyjątkowy prezent ukochanej osobie? tak, aby zapamiętać go na całe życie, „Antique Store” powstał, by sprawiać przyjemność.